DL Cord

O společnosti


DL cord s.r.o.

Firma DL cord působí jako certifikovaný zástupce firmy NRF na českém trhu od roku 1996. Sídlo a hlavní sklad je umístěn v Českých Budějovicích.

Naše firma se zabývá distribucí produktů předního evropského výrobce autochladičů NRF .

Tento holandský výrobce se specializuje na konstrukci a výrobu vysoce kvalitních chladičů pro automobilový průmysl. Ve výrobcích NRF se můžete spolehnout na špičkový produkt pro trh s náhradními díly pro nákladní a osobní automobily  a OEM díly. Kvalitní NRF chladiče jsou použity také ve stavební technice (bagry, nakladače...), zemědělské technice (traktory, nakladače, kombajny, řezačky...) a v manipulační technice (vysokozdvižné vozíky). V centru pro výzkum a vývoj NRF produkty podstupují přísné testy dle jednotlivých norem a tak zaručují optimální provoz v různých provozních podmínkách .

Produkty, které nejsou obsažené ve výrobním sortimentu NRF, jsou v naší nabídce doplněny chladiči od ostatních kvalitních výrobců (BEHR apod.)

 

Středy / voštiny / vložky pro repase chladičů

Prodej středů chladičů NRF. 

Tyto středy jsou dle jednotlivých typů vyrobeny z mědi/mosazi nebo kvalitního hliníku. V naší nabídce jsou zahrnuty vložky chladičů jak pro vodní chladiče, tak i vložky chladičů stlačeného vzduchu(předchladiče, intercoolery).

 V průběhu let v NRF pokračuje vývoj nových systémů a stávající produkty jsou neustále optimalizovány. Veškeré systémy chladičů NRF jsou proto proslulé po celém světě jako vysoce kvalitní a spolehlivé .

Ověrená kvalita našich produktů

Přes 25 let zkušeností v oboru chladičů

Expresní zakázková výroba chladičů

Zkušená
technická podpora